FINAŁ AKCJI "ODCHUDZAMY ŚLĄSK". KONSULTACJE STYLISTYCZE DLA KLIENTÓW ODWIEDZAJĄCYCH C.H. "3STAWY" W KATOWICACH

"W miniony piątek i sobotę mogliście skorzystać z bezpłatnych konsultacji dietetycznych i stylistycznych w ramach akcji ODCHUDZAMY ŚLASK. Bardzo wiele osób skorzystało z porad naszych ekspertek – Katarzyny Purak i Moniki Janik. Dla wielu osób była to pierwsza wizyta u stylistki, ale nikt nie żałował swojej decyzji:

  • Teraz już wiem, że do mojej urody pasują tylko ciepłe kolory. Dowiedziałem się także jaką długość spódnic i sukienek nosić do mojej figury – mówi Małgorzata, która wzięła udział w akcji w piątek.
  • Niestety Pani stylistka uświadomiła mi, że mój ulubiony kolor niebieski nie pasuje do mojej karnacji i koloru włosów. Muszę to jakoś przeżyć:-) Teraz mogę bardziej świadomie tworzyć swoją garderobę – przyznaje Katarzyna.
  • Dostałam bardzo fajną poradę od stylistki, którą zamierzam wykorzystywać na co dzień – kolory są dobrze dobrane jeżeli sprawiają , że wyglądamy świeżo i na wypoczętych. Wcześniej nie zwracałam na to takiej uwagi – mówi Paulina.
Z kolei Pani Justyna skorzystała z porad dietetyczki
  • Staramy się jako rodzina odżywiać zdrowo, ale zawsze warto o pewne rzeczy zapytać i potwierdzić u eksperta. Zaskoczyła mnie informacja, że nie można objadać się bezkarnie zdrowymi przekąskami np. orzechami lub jabłkami, które są oczywiście zdrowe, ale w umiarkowanych ilościach."

źródło: biuro prasowe CH 3 Stawy

W mieniu swoim oraz Centrum Handlowego dziękuję za wypożyczenie ubrań oraz dodatków ze sklepów znajdujących się na terenie centrum. Pragnę również podziękować firmie "BY DZIUBEKA" za wypożyczenie biżuterii na potrzeby firmy "Kreacja"

Artykuły, które ukazały się na temat akcji.