Styczeń/luty/marzec 2020

https://www.facebook.com/

2019

grudzień 2019

https://www.facebook.com/

listopad 2019

czerwiec/lipiec 2019

czerwiec 2019

2017/2018

listopd 2018

sierpień 2018

lipiec 2018

styczeń 2018

czerwiec 2017

marzec 2017

https://facebook.com

https://facebook.com

https://facebook.com

https://facebook.com

https://facebook.com

styczeń 2017

grudzień 2016

Współpraca z grupą młodzieży – przekazanie wysokospecjalistycznej wiedzy w zakresie prezentowania się podczas rozmów o pracę oraz w innych sytuacjach strategicznych dla własnego rozwoju zawodowego

  • prowadzenie zajęć lekcyjnych
  • konsultacje indywidualne (analiza kolorystyczna, dress code, wspólne zakupy).

Prelekcja prelekcja z zakresu kultury pracy na temat dress-codu dyrektorów szkół, nauczycieli akademickich, uczestników programów prewencyjnych Okręgowego Inspektoratu Pracy w Katowicach, przedstawicieli dyrekcji szkół uczestniczących w programach prewencyjnych OIP, uczniów – finaliści etapu regionalnego konkursu "Poznaj swoje prawa w pracy”.

"Wygrajmy zdrowie dla Kacperka"
3 grudnia 2016 r., w sobotę o godzinie 16:00 serdecznie zapraszamy do CINiBA na wyjątkowe wydarzenie charytatywne pt. W czasie spotkania będzie prowadzona zbiórka funduszy na leczenie Kacperka Ochala, dwuletniego chłopca chorego na nowotwór oka (tzw. siatkówczaka). Chcemy wszelkimi dostępnymi nam sposobami wesprzeć chłopczyka w walce z chorobą i pokazać, że jesteśmy razem z nim, jesteśmy w Drużynie Kacperka. Firma KREACJA jest jednym z partnerów akcji.

W ostatnim momencie udało się mi pozyskać na jutrzejszą aukcję książkę i autograf Lewandowskiego. Bardzo dziękuję Panu Cezaremu Kucharskiemu - menadżerowi Roberta Lewandowskiego i Pani Monice Rebizant za współpracę i pomoc w zorganizowaniu niespodzianki na jutrzejszą aukcję

listopad 2016

https://facebook.com

październik 2016

wrzesień/październik 2016

maj 2016

http://forummlodych.pl

marzec 2016

listopad 2015

Rozmowa w Radio Katowice Rozmowa w Radio Katowice

czerwiec 2015

18 czerwca (czwartek) 2015 r. w CINiBA odbyła się konferencja pt. "Stres w pracy – znajdziemy rozwiązanie". Wydarzenie – inicjatywa wspólnej książnicy UŚ i UE oraz PIP Katowice, było adresowane zarówno do osób aktywnych zawodowo, pracodawców, jaki i wszystkich zainteresowanych. Celem wykładów i warsztatów było przekazanie użytecznych informacji dotyczących m.in. aspektów prawnych, medycznych i psychologicznych związanych ze stresem w miejscu pracy. Serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Organizatorami konferencji i warsztatów są: Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka, Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach we współpracy merytorycznej z Instytutem Psychologii UŚ.

http://www.ciniba.edu.pl


Gazeta Wyborcza: "Pracodawcy nauczą się, jak nie stresować podwładnych. A pracownicy, jak wyluzować".
Dziennik Zachodni: "Na UŚ podpowiedzą jak walczyć ze stresem w pracy".
Polskie Radio Katowice: "Jak wypoczywać na urlopie?".
PAP, rynekzdrowia.pl: "Katowice: specjaliści o stresie w pracy".

kwiecień 2015

Konsultacje w C&A Konsultacje w C&A

maj 2015

http://www.psolkusz.pl/content/aktualnosci

Polskie Radio Katowice – audycja na żywo redaktor Agnieszki Strzemińskiej.

marzec 2015

W tym roku już po raz drugi firma KREACJA przygotowywała uczniów do kampanii szkół średnich, której organizatorem był Urząd Miasta Mysłowice. Krystyna Rodziewicz właścicielka Gabinetów Urody Delfina wraz z pracownicą Eweliną Mandla zadbały o perfekcyjne makijaże uczestników sesji. Wojciech Langos z Akademii Stylizacji Fryzur przygotował fryzury uczniów. Dziękuję sklepom PRETTY ONE oraz VAN GRAAF za wypożyczenie ubrań do sesji zdjęciowej i bilbordów, a Radiu Katowice za wypożyczenie rekwizytów.

RELACJA - ITVM.PL

RELACJA - ONET

RELACJA - ITVM.PL

RELACJA - MYSLOWICE.PL

UCZNIOWIE PROMUJĄ SWOJE SZKOŁY UCZNIOWIE PROMUJĄ SWOJE SZKOŁY UCZNIOWIE PROMUJĄ SWOJE SZKOŁY UCZNIOWIE PROMUJĄ SWOJE SZKOŁY UCZNIOWIE PROMUJĄ SWOJE SZKOŁY

Pokaż

Pokaż

Pokaż

Pokaż

listopad 2014

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach "Światowy Tydzień Przedsiębiorczości" – Wykład "Marketing w dobrym stylu."

Polskie Radio Katowice – audycja na żywo "Stylowy zawrót głowy" redaktor Agnieszki Strzemińskiej. Rozmowy na temat stylu.

październik 2014

wrzesień 2014

AUTORSKIE WARSZTATY MONIKI JANIK! - 25.10.2014

UWAGA ! Zapraszamy na kolejne niezwykle interesujące i inspirujące Autorskie Warsztaty Moniki Janik. Wirtualnym gościem będzie znana modelka Cameron Russell. więcej »

V KONGRES LUDZI MARKETINGU - CENTRUM INFORMACJI NAUKOWEJ I BIBLIOTEKA EKONOMICZNA. WARSZTATY.  więcej »

sierpień 2014

WAKACYJNE I NIECODZIENNE AUTORSKIE WARSZTATY MONIKI JANIK! GWARANTOWANA WYŚMIENITA ROZRYWKA!

Zapraszamy na wakacyjne, niecodzienne i niepowtarzalne Autorskie Warsztaty Moniki Janik! Tym razem odchodzimy od tradycyjnych wykładów, skupiając się na wewnętrznej analizie, rozmowach, żartach, a kończąc na wyśmienitej rozrywce! Wirtualnym gościem będzie znana modelka Cameron Russell. Decyduje kolejność zgłoszeń. więcej »

czerwiec 2014

JUBILEUSZ 25-LECIA FIRMY "ZAMEL" SPÓŁKA Z O.O. W PSZCZYNIE

maj 2014

NOWOCZESNA KOBIETA W PRACY I BIZNESIE - SZKOLENIE

Nowoczesna kobieta w pracy i biznesie – zapraszamy na szkolenie pod patronatem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach. www.wup-katowice.pl »

KAMPANIA SZKÓŁ ŚREDNICH W MYSŁOWICACH

Relacja z przygotowań do kampani szkół średnich. Organizator Urząd Miasta Mysłowice. Stylizacja i koncepcja strategiczna więcej »

UCZNIOWIE PROMUJĄ SWOJE SZKOŁY UCZNIOWIE PROMUJĄ SWOJE SZKOŁY UCZNIOWIE PROMUJĄ SWOJE SZKOŁY UCZNIOWIE PROMUJĄ SWOJE SZKOŁY UCZNIOWIE PROMUJĄ SWOJE SZKOŁY

RELACJA - ITVM.PL

RELACJA - ITVM.PL

luty 2014

WARSZTATY 22 lutego - RELACJA

Relacja z warsztatów, które odbyły się 22 lutego 2014r. gazetamyslowicka.com »

WALENTYNKI 2014.

Niecodzienny i wyjątkowy prezent walentynkowy! Pragniesz spełnić marzenie bliskiej osoby, podarować jej trochę czasu tylko dla siebie, albo po prostu sprawić ogromną radość? więcej »

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WARSZTATÓW NA DZIEŃ 22 LUTEGO.

Uwaga ! Wszystkich zapytujących o kolejne warsztaty informujemy, iż po dłuższej przerwie rozpoczynamy nowy cykl autorskich warsztatów Moniki Janik. Planowany termin 22 lutego bieżącego roku godz. 12.00. więcej »

grudzień 2013

Informujemy, iż w świątecznym losowaniu biżuterii, szczęście uśmiechnęło się do Pani Hanny Sauer oraz Pani Haliny Faltyn. Nowoczesny design, bogata kolorystyka i aktualność modowych trendów sprawią, że biżuteria By Dziubeka z pewnością wzbudzi zachwyt niejednej koleżanki. GRATULUJEMY!

listopad 2013

JESIENNA SZKOŁA KOBIET!

To tytuł spotkania, które odbyło się w Studiu Koncertowym Radia Katowice 13 listopada. Uczestniczki dowiadywały się jak dobrać fryzurę, nowy kolor włosów, odnaleźć swój styl i paletę kolorów, czy zrobić modny makijaż. więcej »

październik 2013

FINAŁ AKCJI "ODCHUDZAMY ŚLĄSK". KONSULTACJE STYLISTYCZE DLA KLIENTÓW ODWIEDZAJĄCYCH C.H. "3STAWY" W KATOWICACH

"W miniony piątek i sobotę mogliście skorzystać z bezpłatnych konsultacji dietetycznych i stylistycznych w ramach akcji ODCHUDZAMY ŚLASK" więcej »

NOWOŚĆ! ODCHUDŹ SWOJĄ SZAFĘ

Wszystkich zapytujących o akcję bezgotówkowej wymiany ubrań informuję, iż planujemy zorganizować całą imprezę w dniu 9 listopada (sobota godz. 12.00). więcej »

ODCHUDZAMY ŚLĄSK - IMPREZA 19-27 PAŹDZIERNIKA

Miło jest mi poinformować, że firma KREACJA Monika Janik została zaproszona do współpracy przy organizacji imprezy "Odchudzamy Śląsk". więcej »

wrzesień 2013

WARSZTATY 7 WRZEŚNIA - RELACJA

Relacja z warsztatów, które odbyły się 7 września 2013r. więcej »

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WARSZTATÓW NA DZIEŃ 7 WRZEŚNIA.

Dobry wygląd pokazując nasze mocne strony, wzmaga wiarę w siebie, polepsza relacje z ludźmi, zwiększa naszą atrakcyjność, efekt pracy oraz daje poczucie sukcesu.
Co jest kluczem do osiągnięcia świetnego wyglądu? Tego dowiedzą się Państwo na moich warsztatach
więcej »

WARSZTATY - RELACJA

Relacja z warsztatów, które odbyły się 10 sierpnia 2013r. więcej »

WARSZTATY Z MONIKĄ JANIK

Brak miejsc na sobotnie warsztaty (10 sierpnia). Kolejne terminy zostaną podane na stronie internetowej w okolicach 11 - 12 sierpnia. Zapraszam.

Wymyśl siebie – kolorowo, pięknie i z klasą! Autorskie warsztaty Moniki Janik więcej »

JEJ WYSOKOŚĆ SUKIENKA - ARTYKUŁ DO GAZETY MYSŁOWICKIEJ

Absolutna klasyka „mała czarna” ze „Śniadania u Tiffany’ego” (1961 r.) czy ikona kobiecości biała plisowana sukienka Marylin Monroe ze sceny „Słomianego wdowca” (1955 r.), a może prosta, trapezowa, w geometryczny wzór autorstwa samego Yves Saint Laurent (1965 r.)? więcej »

czerwiec 2013

PLATTÓWKA - EKOLOGICZNE GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE MARIOLI PLATTE ZAPRASZA! więcej »

II CZĘŚĆ WSPÓŁPRACY Z POETKĄ MARIOLĄ PLATTE

Autorką poezji, opowiadań, esejów, reportaży, felietonów oraz tekstów do piosenek między innymi "Jedyne co mam to złudzenia, że mogę mieć własne pragnienia…" czyli Pięć lat współpracy z "Czerwonym Tulipanem". (Gierzwałd, 1993). więcej »

WARSZTATY Z MONIKĄ JANIK

Zapraszam na „Warsztaty z Monika Janik” odbywające się w siedzibie firmy KREACJA. W trakcie warsztatów podzielę się z Państwem moją szeroko zakrojoną wiedzą. więcej »

maj 2013

I CZĘŚĆ WSPÓŁPRACY Z POETKĄ MARIOLĄ PLATTE

Spotkanie i współpraca z uznaną poetką Mariolą Platte więcej »

Organizacja Studencka Paneleuropa. Firma KREACJA jako partner merytoryczny. Zaproszenie do udziału w panelu dyskusyjnym odbywającym się na terenie uczelni dnia 28.05.2013 roku

marzec 2013

WYGRYWAJ ZE STYLEM! WIOSENNY KONKURS W PLEJADZIE W SOSNOWCU

Centrum Handlowe Plejada w Sosnowcu. Kolejna edycja targów zdrowia i urody w towarzystwie zaproszonych firm. Targom przyświecał konkurs przeprowadzony w Modowym Atelier., zakończony atrakcyjnymi nagrodami. więcej »

PIĄTKOWY WIECZÓR STYLU W GABINECIE KOSMETYKI I MASAŻU "BABSKI KĄT"

"Mamy przyjemność zaprosić Panie 15 marca o godz. 17:00 na wieczór stylu z Panią Moniką Janik..." więcej »

CZY MASZ WŁĄSNY, ORYGINALNY STYL? CZ.II - ARTYKUŁ DO GAZETY MYSŁOWICKIEJ

Nie da się temu zaprzeczyć, bowiem każdy z nas korzysta z możliwości, jakie oferuje nam świat mody. Tym sposobem kreujemy samych siebie. Przystąpmy więc do odkrycia własnego stylu! więcej »

DZIEŃ KOBIET W STUDIO TAŃCA IFLY

"Studio Tańca iFly gorąco dziękuje wszystkim Kobietom, które spędziły z Nami sobotnie popołudnie na świętownaiu Kobiecości." więcej »

Z MYŚLĄ O KOBIETACH, CZYLI 8 MARCA W SZYBIE BOŃCZYK

"Która z pań nie była na piątkowej imprezie w Szybie Bończyk, może tylko obiecać sobie, że za rok koniecznie się tam wybierze. Bo uczestniczki tego bogatego w liczne atrakcje wieczoru, długo wspominać będą znakomitą zabawę, którą zapewnili organizatorzy." więcej »

luty 2012

CZY MASZ WŁĄSNY, ORYGINALNY STYL? CZ.I - ARTYKUŁ DO GAZETY MYSŁOWICKIEJ

Sytuacja wymyka się spod kontroli. Ogromna ilość obrazów, zdjęć przedstawiających aktualne wzorce mody sprawia, że chcemy za nimi podążać. Ciągle stajemy przed dylematem: co z tego wybrać? Zastanówmy się, jaką wartość chcemy stworzyć i jak ją zaprezentować. Warto popracować nad tym, czego nie mają inni – własnym stylem. więcej »

grudzień 2012

ŚWIĄTECZNY CZAS ZOBOWIĄZUJE! - ARTYKUŁ DO GAZETY MYSŁOWICKIEJ

Za oknami grudniowy zmierzch, w domach trwa przedświąteczna krzątanina, a w szafach kryją się prezenty. Atmosfera świąt wymaga specjalnej oprawy. Warto zatem chwilę zastanowić się, jak podkreślić tę wyjątkową atmosferę swoim wyglądem. więcej »

listopad 2012

JAKI UBIÓR TAKI ODBIÓR - ARTYKUŁ DO GAZETY MYSŁOWICKIEJ

Wygląd stanowi ważną składową oceny wystawianej nam przez innych. Dbałość o wizerunek jest cenną i pożądaną umiejętnością. Jaką wagę przykładamy do naszego wyglądu, czy potrafimy umiejętnie i świadomie nim zarządzać? Jaką rolę odgrywa w naszym życiu? więcej »