V KONGRES LUDZI MARKETINGU - CENTRUM INFORMACJI NAUKOWEJ I BIBLIOTEKA EKONOMICZNA. WARSZTATY.

Celem warsztatów jest uświadamianie korzyści płynących ze świadomego kreowania wizerunku oraz przybliżanie podstaw celem tworzenia garderoby na każdym etapie naszego życia. Przedstawione zostaną następujące tematy :

  • jak świadomie budować swój wizerunek (podstawowe elementy)
  • analiza kolorystyczna, baza komponowania spójnego wizerunku (indywidualny dobór barw)
  • kolor jako najsilniejszy komunikat w ogólnej wymowie stroju
  • paleta kolorów używanych w biznesie
  • elementy garderoby damskiej i męskiej
  • pojęcie dress code
  • surowce włókiennicze
Prowadząca warsztat :
Monika Janik Właścicielka firmy KREACJA, konsultant wizerunku osobistego, biznesowego, publicznego. Z wykształcenia ekonomistka, od wielu lat zajmuje się branżą modową. Propagatorka wizerunku szytego na miarę, dopasowanego indywidualnie i niepowtarzalnego. Łącząc doświadczenie i umiejętności, pomaga pewniej poczuć się w trudnym świecie biznesu. Doradza także osobom publicznym w kreowaniu wizerunku.
Współpracuje z Radiem Katowice – uczestnicząc w programach jako konsultant i doradca. Pisze i publikuje artykuły na łamach czasopism i periodyków. Prowadzi szkolenia dla osób indywidualnych oraz firm. Organizuje sesje stylistyczne oraz przygotowania do sesji zdjęciowych w trakcie eventów i kampanii promocyjnych.
Tworzy oraz realizuje projekty w zakresie budowania wizerunku dla osób prywatnych, publicznych, firm, organizacji, korporacji. W siedzibie firmy Kreacja organizuje cykliczne Autorskie Warsztaty Moniki Janik.
Wspomaga swoją wiedzą organizacje społeczne oraz instytucje publiczne, w tym: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Śląskie Towarzystwo Marketingowe, UM Mysłowice, Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach.