PROJEKTOWANIE UBIORU

Projektujemy stroje służbowe dla hoteli, gastronomii, biur obsługi klienta dużych instytucji sieciowych, centrów konferencyjnych, banków oraz klientów indywidualnych. Proponowane ubrania są nowoczesne, dostosowane do charakteru klienta, danego obiektu, zajmowanego stanowiska oraz wymogów bezpieczeństwa pracy. więcej »

WIZERUNEK BIZNESOWY

Kojarzony z osobą indywidualną, firmą ale także obowiązujący organizacje czy instytucje. Rządzący się własnymi prawami, więc dobór żadnego z jego elementów nie powinien być dziełem przypadku... więcej »

ANALIZA KOLORYSTYCZNA

To klucz do sukcesu i skarbnica wiedzy na całe życie. Dostarcza nam informacji, jakie kolory są dla nas odpowiednie, a jakich należy unikać... więcej »

ANALIZA I STYLIZACJA SYLWETKI

Budowanie wiarygodnego wizerunku, to świadomość potencjału własnej figury. Każda sylwetka może być piękna jeśli w ubiorze zachowane są właściwe proporcje... więcej »

PRZEGLĄD GARDEROBY

Dzięki wspólnemu przeglądowi garderoby, wybieramy rzeczy, które są odpowiednie pod względem typu kolorystycznego, fasonu, kroju, designu, jakości oraz rodzaju materiału... więcej »

WSPÓLNE ZAKUPY

Zakupy "pod okiem" chronią przed wydawaniem pieniędzy na ubrania lub dodatki, których można już więcej nie założyć... więcej »

STYLIZACJA ŚLUBNA

Ma na celu zbudowanie wizerunku Młodej Pary od "stóp do głów" - tak by był on harmonijny i dopasowany fasonem oraz kolorystyką, a przede wszystkim był indywidualny i niepowtarzalny... więcej »