WAKACYJNE I NIECODZIENNE AUTORSKIE WARSZTATY MONIKI JANIK ! GWARANTOWANA WYŚMIENITA ROZRYWKA!

Zapraszamy na wakacyjne, niecodzienne i niepowtarzalne Autorskie Warsztaty Moniki Janik! Tym razem odchodzimy od tradycyjnych wykładów, skupiając się na wewnętrznej analizie, rozmowach, żartach, a kończąc na wyśmienitej rozrywce! Wirtualnym gościem będzie znana modelka Cameron Russell. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkanie zacznie się od filmowego występu Cameron Russell. Jej wystąpienie nosi tytuł "Wygląd to nie wszystko. Wierzcie mi, jestem modelką" Cameron Russell przyznaje, że wygrała "genetyczną loterię": jest wysoką i piękną modelką. Jednak nie osądzajcie jej po wyglądzie. W tym odważnym wystąpieniu ironicznie spogląda na branżę, która przedstawiła ją bardzo uwodzicielsko w wieku zaledwie 16 lat. To wystąpienie będzie inspiracją, zaczynem dyskusji. Natomiast drugą część spotkania zdominują gry. Mając dostęp do nowoczesnych, najlepszych na świecie gier rozwojowych wybrałam takie, które gwarantują wyśmienitą rozrywkę, a jednocześnie integrują, odprężają, skłaniają do przemyśleń. Niektórych uczestników zapewne poniosą emocje.

Wakacyjny warsztat - nadarza się okazja do spędzenia czasu w miły i pożyteczny sposób.


Warsztaty Moniki Janik

 • powstały z myślą o osobach chcących inwestować w swój rozwój osobisty,
 • poszerzają świadomość i inspirują do wartościowych działań,
 • to spędzenie wolego czasu w miły i pożyteczny sposób,
 • rozpoczynają przygodę z nowym świadomym kreowaniem swojego wizerunku

Mając na uwadze zróżnicowane preferencje słuchaczy, zadbaliśmy o szeroki wachlarz tematyczny zapraszając na wykłady specjalistów z różnych dziedzin : kosmetologi, wizażu, dietetyki, psychologii, fryzjerstwa czy przedsiębiorczości

O warsztatach

Autorskie Warsztaty Moniki Janik, to cykl spotkań, w trakcie których rozmawiamy o tym jak udoskonalić swój wizerunek w zgodzie ze swoim wnętrzem. Program warsztatów jest odpowiedzią na pytania i problemy, z którym spotykam się w pracy stylistki oraz aktualne potrzeby zmieniającego się otoczenia. Spotkania adresowane są do wszystkich, którzy pragną w sposób wiarygodny i świadomy budować swój wizerunek, a także rozwijać się wewnętrznie.


Cena
Stała cena wejściówki na warsztaty wynosi 95 zł. W sierpniu wejściówka w specjalnej cenie - 45 zł.
Każdy uczestnik warsztatów, zainteresowany indywidualną konsultacją, otrzyma zniżkowy bon na usługi do wykorzystania w firmie KREACJA oraz inne przewidziane podczas warsztatów upominki, kupony.


Informacje dodatkowe

 • liczba osób w grupie – do 15,
 • czas trwania – ok. 3 godziny,
 • miejsce – siedziba firmy Kreacja, ul Katowicka 8B, Mysłowice,
 • decyduje kolejność zgłoszeń,
 • zapisy na adres monika.janik@stylistaubioru.pl lub pod numerem telefonu 535 526 820,
 • każdy uczestnik otrzyma materiały dotyczące tematu warsztatu.

Temat Prowadzący Godziny
Część I.
Wirtualny gość - modelka Cameron Russell.
 • prezentacja występu modelki "Wygląd to nie wszystko. Wierzcie mi, jestem modelką",
 • dyskusje
Monika Janik - właściciel firmy KREACJA konsultant wizerunku biznesowego i indywidualnego 12.00-13.00
Część II.
Wyśmienita zabawa – najnowocześniejsze, najlepsze na świecie gry rozwojowe.
 • Uczestnicy warsztatów biorą udział w zabawie
Monika Janik - właściciel firmy KREACJA konsultant wizerunku biznesowego i indywidualnego 13.15-14.30


Korzyści i wartości płynące z udziału w warsztatach
Przyjemność czerpana z tworzenia garderoby i budowania własnego wizerunku oraz wiedza, że opiera się na solidnych podstawach daje pewność siebie. A pewność siebie i atrakcyjność to jedne z warunków odnoszenia sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. Każdy z nas jest niepowtarzalny i dlatego tak ważne jest indywidualne podejście do kolorów, stylu czy sylwetki. Wyrobienie własnego stylu, to ważny etap na drodze do doskonałego wyglądu.