AUTORSKIE WARSZTATY MONIKI JANIK! - 25.10.2014

UWAGA ! Zapraszamy na kolejne niezwykle interesujące i inspirujące Autorskie Warsztaty Moniki Janik. Wirtualnym gościem będzie znana modelka Cameron Russell. Prowadzący - Monika Janik i Artur Kurkiewicz - właściciel jednej z najstarszych agencji reklamowych, prezes Śląskiego Towarzystwa Marketingowego, wykładowca akademicki, trener, sokratejczyk.
Drugą część warsztatów poprowadzi Krystyna Rodziewicz właścicielka Gabinetów Urody “Delfina” z Mysłowic. Dla każdej Pani Niespodzianka od Gabinetów Urody Delfina!

Spotkanie zacznie się od filmowego występu Cameron Russell. Jej wystąpienie nosi tytuł "Wygląd to nie wszystko. Wierzcie mi, jestem modelką" Cameron Russell przyznaje, że wygrała "genetyczną loterię": jest wysoką i piękną modelką. Jednak nie osądzajcie jej po wyglądzie. W tym odważnym wystąpieniu ironicznie spogląda na branżę, która przedstawiła ją bardzo uwodzicielsko w wieku zaledwie 16 lat.
To wystąpienie będzie inspiracją, zaczynem dyskusji, którą poprowadzi Artur Kurkiewicz. Będzie się starał zachęcić nas do zmiany sposobu myślenia o sobie i otoczeniu z wykorzystaniem technik sokratejskich.


Warsztaty Moniki Janik

 • powstały z myślą o osobach chcących inwestować w swój rozwój osobisty,
 • poszerzają świadomość i inspirują do wartościowych działań,
 • to spędzenie wolego czasu w miły i pożyteczny sposób,
 • rozpoczynają przygodę z nowym świadomym kreowaniem swojego wizerunku

Mając na uwadze zróżnicowane preferencje słuchaczy, zadbaliśmy o szeroki wachlarz tematyczny zapraszając na wykłady specjalistów z różnych dziedzin : kosmetologi, wizażu, dietetyki, psychologii, fryzjerstwa czy przedsiębiorczości

O warsztatach

Autorskie Warsztaty Moniki Janik, to cykl spotkań, w trakcie których rozmawiamy o tym jak udoskonalić swój wizerunek w zgodzie ze swoim wnętrzem. Program warsztatów jest odpowiedzią na pytania i problemy, z którym spotykam się w pracy stylistki oraz aktualne potrzeby zmieniającego się otoczenia. Spotkania adresowane są do wszystkich, którzy pragną w sposób wiarygodny i świadomy budować swój wizerunek, a także rozwijać się wewnętrznie.


Cena
Stała cena wejściówki na warsztaty wynosi 95 zł. W październiku wejściówka w specjalnej cenie - 65 zł.
Każdy uczestnik warsztatów, zainteresowany indywidualną konsultacją, otrzyma zniżkowy bon na usługi do wykorzystania w firmie KREACJA oraz inne przewidziane podczas warsztatów upominki, kupony.


Informacje dodatkowe

 • liczba osób w grupie – do 15,
 • czas trwania – ok. 3 godziny,
 • miejsce – siedziba firmy Kreacja, ul Katowicka 8B, Mysłowice,
 • decyduje kolejność zgłoszeń,
 • zapisy na adres monika.janik@stylistaubioru.pl lub pod numerem telefonu 535 526 820,
 • każdy uczestnik otrzyma materiały dotyczące tematu warsztatu.

Temat Prowadzący Godziny
Część I.
Wirtualny gość - modelka Cameron Russell.
 • prezentacja występu modelki "Wygląd to nie wszystko. Wierzcie mi, jestem modelką",
 • Dyskusję poprowadzi Artur Kurkiewicz. Będzie się starał zachęcić nas do zmiany sposobu myślenia o sobie i otoczeniu z wykorzystaniem technik sokratejskich.
Monika Janik - właściciel firmy KREACJA konsultant wizerunku biznesowego i indywidualnego
Artur Kurkiewicz - właściciel jednej z najstarszych agencji reklamowych, prezes Śląskiego Twarzystwa Marketingowego, wykładowca akademicki, trener, sokratejczyk.
12.00-13.30
Część II.
Pielęgnacja domowa i charakterystyka rodzajów skóry- zgłębimy tajniki domowej pielęgnacji skóry.
 • Oprawa oka- idealne brwi
 • Makijaż dzienny- zaprezentujemy podstawowe zasady wykonania makijażu dziennego, oraz odpowiemy na pytanie: co jest najważniejsze w makijażu? Dodatkowo każda z Pań będzie miała możliwość zakupu kosmetyków pielęgnacyjnych i do makijażu dostosowanych do rodzaju cery.
Dla każdej Pani Niespodzianka od Gabinetów Urody Delfina!
Krystyna Rodziewicz właścicielka Gabinetów Urody “Delfina” z Mysłowic 13.30-15.00


Korzyści i wartości płynące z udziału w warsztatach
Przyjemność czerpana z tworzenia garderoby i budowania własnego wizerunku oraz wiedza, że opiera się na solidnych podstawach daje pewność siebie. A pewność siebie i atrakcyjność to jedne z warunków odnoszenia sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. Każdy z nas jest niepowtarzalny i dlatego tak ważne jest indywidualne podejście do kolorów, stylu czy sylwetki. Wyrobienie własnego stylu, to ważny etap na drodze do doskonałego wyglądu.